« Zpět do kalendáře

Rendez-vous s Radkou Fišarovou

Jedna z nejlepších českých šansoniérek v novém pořadu s vůní Francie.

Komorně laděný koncertní program Radky Fišarové je věnovaný převážně francouzskému šansonu. Do Borovan přinese slavné písně z repertoáru šansonierky Edith Piaf, ale také známé i méně známé skladby Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu či zhudebněné básně Jacka Preverta. Uslyšíte i několik melodií z francouzských filmů a vlastní autorskou tvorbu Radky Fišarové.

Cena k sezení: 220,- Kč
Slevy: ZTP, ZTP/P, děti 6-15 let 50%

eVstupenka:
Na akci si můžete zakoupit eVstupenku. Věnujte pozornost návodu.

Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.
 

Datum a čas konání: 
06.08.2020 - 20:00 - 21:00
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
Borovany
Trocnov 684, Borovany 373 12
Vstupné: 
220 Kč
Délka: 
60
Zdroj dat: 
www.cbsystem.cz
Mapa:
48.897194
Mapa:
14.642285
Mapa:
14
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu