« Zpět do kalendáře

Kurz OBJEVTE HLASOVOU SVOBODU I.

Přijďte si udělat čas sami na sebe a objevit svobodu ve svém hlase a životě, radost ze sebevyjádření a spontánního projevu, vnitřní sílu a klid. Chcete osvobodit svůj hlas ze zajetých kolejí a omezení? Uvolnit se a zažívat vnitřní klid? Radovat se a přirozeně vyjadřovat sami sebe? Znáte, to? Máte hodně práce, šéf, klienti, rodina, nestíháte, zažíváte stres, napětí a nedaří se vám uvolnit a vypnout. Hlava je neustále plná myšlenek a vás to unavuje. Hodně kontrolujete sami sebe, svůj hlas i své okolí, abyste neřekli něco "špatně", co se nebude okolí líbit a vy se budete muset obhajovat. Máte obavy jak by vás okolí přijalo, kdybyste řekli to, co si opravdu myslíte? Držíte se ve své zóně komfortu, ale nejste s tím úplně spokojení? Kam se vytratila radost, uvolněnost a spontánnost v životě? Možná řeknete, teď na to není čas, až někdy... děti půjdou do školky nebo do školy či na vysokou..., až mi v práci přidají a povýší mne, apod... najednou uplyne 10 let a vy stále čekáte na správnou chvíli radovat se a být sami sebou. Ta správná chvíle je tady a teď, a vy můžete vystoupit ze zajetých kolejí a vyjadřovat se svobodně, radostně a uvolněně ve všech oblastech života. Představte si, jaké by to bylo, kdyby...? - Jste zklidnili myšlenky, uvolnili tělo a zažívali vnitřní klid. Do života přinesli více energie a byli jste rozhodnější a efektivnější, snáze by se vám plnili denní úkoly. - Jste se naučili jak popustit kontrolu, přivítat v životě více spontánnosti, radosti, kreativity a přirozeně komunikovat to kým jste. Najednou by se vaše vztahy zlepšili, přicházeli by lepší pracovní příležitosti a vy byste zářili. - Jste mluvili a váš hlas by byl poutavý, znělý a dynamický. Rádi byste si zpívali jen tak pro radost a plně využívali potenciál svého hlasu. Na co se můžete těšit? - Praktické prožitkové lekce hlasového zvučení, kde zapojíme dech, pohyb a hlas, abychom otevřeli svůj hlas a získali hlasovou svobodu. - Objevíte jak používáním vlastního hlasu můžete zlepšovat kvalitu svého života. - Naučíte se uvolnit tělo, zklidnit myšlenky a najít vnitřní sílu a klid. - Zjistíte jak spontánní zpěv a projev dokáže uvolnit vaše emoce. - Získáte jednoduché tipy, triky, zkušenosti, které aplikujete v praxi. - Zažijete jaké to je být sám sebou a přirozeně se vyjadřovat v bezpečném prostoru respektujících a podobně naladěných lidí. Po setkáních budete odcházet uvolnění a spokojení, budete v sobě mít vnitřní klid a budete lépe zvládat stres a překážky, které vás v životě čekají.

Více informací a REZERVAČNÍ FORMULÁŘ naleznete na stránkách: https://www.silahlasu.cz/kurzy/objevte-hlasovou-svobodu-i Počet míst je omezen na 10 účastníků, REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO VČAS. Těším se na setkání s Vámi. Jaroslav Miškovský, lektor a autor projektu Síla hlasu www.silahlasu.cz

Pár slov o mne. Jmenuji se Jaroslav Miškovský, jsem lektor metody hlasově zvukového ladění (Open Voice), spontánního zpěvu, autentického projevu a autor projektu Síla hlasu, milovník hudby, tance, zpěvu, přírody a samého života. Pomáhám mužům a ženám objevit sílu svého hlasu, aby ho uměli vědomě používat svobodným způsobem v každodennosti. Seberozvoji se věnuji více než 10 let, poslední 3 roky intenzivně pracuji s hlasem, kdy stále objevuji nové možnosti jeho využití v každodennosti. Je jedno jestli si chcete procítěně zazpívat svojí oblíbenou píseň, jednat s kolegy a šéfem v práci sebevědomě či vyřizovat žádosti na úřadech. Metoda hlasově zvukového ladění, kterou učím a předávám dále formou kurzů, workshopů a individuálních setkání má přesah nejen v řeči, zpěvu, ale celkově v sebevyjádření a v celém životě, který tvoří harmoničtější a svobodnější. Proč jsem vytvořil tento projekt? Projekt Síla hlasu jsem vytvořil proto, aby lidé mohli být sami sebou a to také komunikovali a svobodně vyjadřovali. Pro mnoho lidí a zejména introvertů je obtížné komunikovat navenek, to co je uvnitř. Většinou schováváme sami sebe za sadou masek, které si nasazujeme a tím se sobě odcizujeme. Cílem projektu je poznat sám sebe, naučit se hlasově projevit, oslavovat život a svobodně se vyjadřovat.

Datum a čas konání: 
19.09.2023 - 18:30 - 31.10.2023 - 20:30
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
Lannova třída 92/53
Lannova třída 92/53, 37000 České Budějovice, v pasáži
Bezbariérový přístup ANO
Vstup se zvířaty zakázán
Akce není vhodná pro děti
Délka: 
7 lekcí po 2h
Pořadatel: 
Jaroslav Miškovský
+420602491707
Zdroj dat: 
www.silahlasu.cz
Mapa:
48.97492
Mapa:
14.48589
Mapa:
14
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu