« Zpět do kalendáře

Večery S 2019 - Pták Lajf, Standa Kahuda, Stránící

Standa Kahuda hraje rád na kytaru, piškvorky a ping-pong. Maluje obrazy, které vystavuje tajně po lesích, aby nikdo nevěděl. Svými kreslenými vtipy do časopisu Dikobraz, ilustroval několik knih. Je autorem krátkého animovaného filmu “Zlomyslný měsíc aneb konec kariéry”. Se skladbami z projektu Elektrický úhoř mu pomohou herečka a zpěvačka Ivana Šlehovrová a klavírista, zpěvák a herec Michal Bosák.

Pták Lajf je ozdravný projekt člověka, jenž se potřeboval najít v hudebním světě a tímto se mu to daří. Megalomanství v miniaturní formě s volným polem působnosti, plus nižádné zařazení do žánrové škatulky ho léčí a hudbě to prospívá. Pokud vyrazíte na akustický koncert, nečekejte písničkáře alá furt to samý. Každej song má jinou náladu, jinou dynamiku a svůj výraz.

Vznik tramp-folkového dua Stráníci sahá do roku 1983. V průběhu všech desetiletí Stráníky prošla řada muzikantů a oscilovali mezi dvěma až sedmi hudebníky na pódiu. Stráníky můžete vidět na nejpřednějších folkových festivalech, ale také v klubech a to v různých sestavách. Co je neměnné, to jsou písně, které pohladí. V repertoáru jsou skladby hudebních veličin (Peter, Paul and Mary, Simon and Garfunkel, The Beatles) s českými texty, tak i písně českých autorů (Luboš Hrdlička, Miki a Wabi Ryvolové), ale i vlastní skladby.

Vstupné: 180,- Kč

eVstupenka:
Na akci si můžete zakoupit eVstupenku. Věnujte pozornost návodu.

Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.

Datum a čas konání: 
15.11.2019 - 19:00
Zobrazit všechny termíny
Změna programu a místa vyhrazena
Akce je dostupná dle aktuální provozní doby
Místo konání (výběr z číselníku): 
Divadlo U Kapličky
Husova tř. 622/45, České Budějovice
Bezbariérový přístup ANO
Vhodné pro děti
Vstupné: 
180,- Kč v předprodeji
Délka: 
150 minut
Pořadatel: 
Hudební skupina Spolektiv
603 569 028
Mapa:
48.979057
Mapa:
14.457462
Mapa:
16
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu