« Zpět do kalendáře

Pohádky z kufru

Pohádková taškařice plná veselých písniček a barevných kostýmů. Tušíte, jaká překvapení se ukrývají v čarovném kufru, a která pohádka je vlastně ta nejlepší? Když nám děti pomohou hrát pohádky, tak se mohou těšit na povídání o tom, jak se tahá veliká řepa, co musela udělat slepička, aby zachránila svého kohoutka, jak dopadnul zatoulaný koblížek nebo jak kůzlátka vyzrála nad vlkem - to vše a mnoho dalšího se dozvíte v pohádkách nejen pro nejmenší, které si pro vás připravila Marešova divadelní společnost.

Vstupné: 60,- Kč/osoba

eVstupenka:
Na akci si můžete zakoupit eVstupenku. Věnujte pozornost návodu.

Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.
 

Datum a čas konání: 
03.07.2020 - 16:00 - 16:40
31.07.2020 - 16:00 - 16:40
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
Městský park BosoNoha
Jiráskovo nábřeží, 37004 České Budějovice
Vhodné pro děti
Vstupné: 
60 Kč
Délka: 
40
Zdroj dat: 
www.cbsystem.cz - České Budějovice
Mapa:
48.981925
Mapa:
14.463881
Mapa:
14
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu