« Zpět do kalendáře

O ztracené princezně a O třech princích a živé vodě

O ztracené princezně - veselá a hodně akční pohádka o malém království, nešťastném králi, popletených rytířích a strašném drakovi, kterého je třeba zabít. Snad se to podaří a princezna bude zachráněna…

O třech princích a živé vodě - vcelku moderní pohádka s klasickými prvky. Vystupuje starý král, tři bratři princové, hladový kouzelný dědeček a spousta překvapivých rekvizit. Problém je, že každý z princů je v něčem jiném dobrý a výjimečný.

Vstupné: 50 Kč
Slevy: děti do 3 let zdarma

Upozornění: místa nejsou číslována, vstupenky budou v prodeji i na místě před představením

Více na: https://www.petrhrochbinder.cz/

eVstupenka:
Na akci si můžete zakoupit eVstupenku. Věnujte pozornost návodu.

Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.
 

Datum a čas konání: 
02.07.2020 - 17:00
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
Státní hrad Nové Hrady
Komenského 33, Nové Hrady
Vhodné pro děti
Vstupné: 
50 Kč
Délka: 
60
Zdroj dat: 
www.cbsystem.cz
Mapa:
48.79013414411466
Mapa:
14.774551391601562
Mapa:
15
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu