« Zpět do kalendáře

HUDEBNÍ LÁZEŇ VOJTY VIOLINIST

MEDITATIVNÍ PONOŘENÍ SE DO HUDBY Hudba je vibrací a vše kolem nás, včetně nás,vibruje. Díky hudbě se tak snáze můžeme propojit se svým nitrem i vším, co nás obklopuje. Ponořte se do Vojtovy hudební lázně a poznejte tak sami na sobě hloubku jejího působení. Každá lázeň je originální hudební improvizací ušitá na míru přítomným posluchačům a danému okamžiku za použití australského didgeridoo, indické bansuri flétny, tibetských mís a různých druhů bubnů.

Doporučujeme podložku i přikrývku, pro část účastníků máme k dispozici v Centru. Prožitek každého je individuální. Lidé se dostávají do hlubokých relaxačních až meditativních stavů. Mohou přicházet změněné a rozšířené stavy vědomí, při kterých se mohou uvolňovat nejrůznější energetické bloky, někdy také v podobě nejrůznějších emocí. Je potom na vyladění každého zvlášť, zda pro něj bude Vojtova lázeň jak příjemným hudebním zážitkem, tak i impulzem k nastartování nejrůznějších léčebných procesů. Počet míst je omezený – určeno pro skupinu maximálně dvaceti lidí.

REZERVACE předem na: 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz VOJTA VIOLINIST je multiinstrumentalista, hrající na více nástrojů (housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétna a perkuse). Svým osobitým způsobem kombinuje motivy keltské a domorodé hudby, kdy za použití zvukové magie živého loopingu vytváří zvuk, jakoby hrála celá kapela. Pro Vojtu je hudba prostorem, kde se může hluboce propojit a komunikovat jak sám se sebou tak i s ostatními a s místy, kde se bariéry času a úsudku prolínají. více na: https://vojtaviolinist.com/ + KALENDÁŘ GOOGLE+ EXPORTOVAT ICAL

Datum a čas konání: 
09.11.2019 - 19:30 - 21:00
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
Centrum setkávání
Neplachova 2297/1, České Budějovice
Vstupné: 
250 Kč
Pořadatel: 
Vojta Violinist
605 148 913
Mapa:
48.98535
Mapa:
14.467384
Mapa:
16
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu