« Zpět do kalendáře

Dagmar Pecková EXALTATIO

Po úspěšné zlaté desce Nativitas (Zrození) vydané u společnosti Supraphon přichází dvojice D. Pecková a Jaroslav Krček spolu s Musicou Bohemicou Vincentem Novotným s novým CD a sérií vánočních koncertů. Barokní i lidové vánoční písně a koledy ze světa, ale i z Čech a Moravy boudou exkluzívním zážitkem adventního času.

Vstupné: 690,- Kč, 750,- Kč, 790,- Kč

Slevy: ZTP v pokladně Metropolu

Více na: www.metropolcb.cz

eVstupenka:
Na akci si můžete zakoupit eVstupenku. Věnujte pozornost návodu.

Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.
 

Datum a čas konání: 
01.12.2020 - 19:00 - 21:00
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
DK Metropol, Divadelní sál
Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
Vstupné: 
750 Kč
Délka: 
120
Zdroj dat: 
www.cbsystem.cz - České Budějovice
Mapa:
48.971334
Mapa:
14.478642
Mapa:
16
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu