« Zpět do kalendáře

Kariérní tipy pro Tvou vysněnou práci

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN: Workshop je vhodný pro holky, které chtějí změnit svou kariéru. 

Pokud chceš radikálně změnit svou kariéru, pak by se ti jako první krok mohl hodit náš kariérní workshop. Odneseš si z něj, jak si vychytat svůj životopis tak, aby reflektoval jednak současné nejnovější trendy (a to i v náboru v IT) a aby zároveň efektivně prodal Tvoje přednosti. A to i v případě, že máš pocit, že v novém oboru (třeba v IT), ve kterém ses rozhodla nastartovat svoji další kariéru, nemáš zatím co nabídnout. Prostor bude také na to společně probrat, jak tuto kariérní změnu prezentovat na pohovoru.

Workshopem Tě provede kariérová koučka Petra Drahoňovská. Podíváme se na to, jak na svoji profesní vizi a na sebeprezentaci a jak toto vše včlenit do CV, motivačního dopisu a LinkedIn (a jak tyto jednotlivé nástroje vyladit mezi sebou). Podíváme se na to, proč a jak dlouhodobě budovat svoji osobní značku a rozvíjet svůj osobní online marketing tak, aby nám to dlouhodobě pomáhalo upevňovat naši hodnotu na trhu práce. A je jasné, že se podíváme i na to, jak co nejlépe prodat svoje dosavadní zkušenosti, byť jsou zatím třeba mimo IT.

PŘEDPOKLADY: vytištěný životopis (!! ano, vytištěný, budeme s ním dále pracovat v papírové podobě v rámci jedné z aktivit) Smartphone a/nebo tablet pro případné natočení videa Poznámkový blok Dobrou náladu! AGENDA: Trendy na trhu > trendy na trhu práce > trendy v náboru > trendy v hledání práce Co je osobní značka, proč a jak ji rozvíjet Co je osobní (online) marketing a jak ho rozvíjet Aktuální trendy v tvorbě CV + jak do něj zapracovat osobní značku (cvičení 20s) CV vs. motivační dopis - aneb kde co uvést LinkedIn profil tipy + jeho vyladění s CV Jak se nejlépe připravit na pohovor

Datum a čas konání: 
21.09.2019 - 12:00 - 17:00
Zobrazit všechny termíny
Změna programu a místa vyhrazena
Místo konání (výběr z číselníku): 
Jihočeská univerzita - Ekonomická fakulta
Studentská 13, 37005 České Budějovice
Vstupné: 
350 Kč
Délka: 
5 hodin
Pořadatel: 
Czechitas, z.s.
730 672 312
Zdroj dat: 
https://www.czechitas.cz/cs/kalendar-akci/akce/16045/
Mapa:
48.979129
Mapa:
14.451534
Mapa:
14
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu