oficiální volnočasový portál

 První semestr hudební série Večery S 

Datum vydání: 19. 3. 2017

První semestr hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2017 završíme čtvrtým koncertem. Je pro Vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor pro budějovické a jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale moc se o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.

Po letech rockového působení v českobudějovických undergroundových kapelách dostál Láďa Latka změny. Akustická kytara a uvolněná atmosféra je jeho současný směr. Před časem vydal své debutové album Terapie láskou a na Večerech S vystoupí společně s houslistou Tomášem Vávrou a cajonistou Pavlem Mapache Maulem.

Když se objeví nadějný žák, může to vyvolat u učitele velikou změnu. Ruda Prušák zručně hraje na kytaru, přesvědčivě zpívá a vítězí na Dětských Portách. Jeho učitel Josef Pelán rozpoznal chlapcův talent šestým smyslem. Navíc sám začal po dlouhých letech vystupovat a společně tvoří Tandem Pelán&Prušák, učitel a jeho žák.

Jsme tu a skrze naši hudební tvorbu se otevíráme hlasu Země a můžeme tak předat větší porozumění, úctu a respekt k naší Matce, díky jejíž lásce a pohostinnosti zde můžeme vůbec žít. Toto je úvodní věta filosofického poslání hudební skupiny Gaia, která svým mottem říká: "Tvoříme písně, které opravdu žijí." Nebývalé hudební pojetí pěti pohledných žen vám nabídne návštěvu míst, kde jste možná ještě nebyli a být byste chtěli.

Objekty

Příslušné akce

  • pá 21.4.2017 19:00
Večery S - Láďa Latka Trio, Tandem Pelán&Prušák, Gaia
Divadlo U Kapličky (České Budějovice)