oficiální volnočasový portál

 Tři brány ke štěstí s RNDr. Janem Bímem 

Datum vydání: 3. 1. 2017

Poprvé v Centru setkávání: lektor: RNDr. Jan František Bím, průvodce osobním a firemním duchovním růstem, life kouč prostřednictvím doprovázené pouti, zpracováním osobního příběhu, dělá semináře a vyučuje meditace.

"Věřím, že lidský život může být krásný, inspirující a přitom zodpovědný. Čemu věřím, to také žiji." V současnosti zažíváme neobyčejnou dobu duchovní transformace planety Země a s ní duchovní transformace lidstva. Rychle přibývá lidí, kteří jsou napojeni na své vnitřní vedení a lidí, kteří zjišťují, že materiální svět není vše a je potřeba hledat širší rozměr života. Pomalu začínáme, někdo více a někdo méně, nahlížet do nových dimenzí života, do nových duchovních prostorů.

Do těchto nových prostorů vede několik vstupních bran. Těmi nejdůležitějšími jsou podle mého omezeného poznání tři brány – pozornost, odpuštění a vděčnost.

Účastníci semináře si připomenou tři důležité brány ke štěstí, které již podvědomě dobře znají. Během vzpomínkových meditací si naleznou situace ze svého osobního příběhu, které si zasluhují pozornost, odpuštění a vděčnost. Pravděpodobně dojde k velmi těsnému dotyku své největší hloubky.

Náš seminář zakončíme delším soustředěním do svého srdce očištěného pozorností, odpuštěním a vděčností. Možná se v tomto okamžiku odehraje zázrak, který změní náš život. Častou prací na těchto třech bránách se člověk pomalu posouvá do nové dimenze bytí. Postupně si začne uvědomovat zázraky, které se dějí v jeho životě, získává klid a velkou energii. Jednoho dne se přenese přes jakýsi práh a život, pro vnějšího pozorovatele stále stejný, se dramaticky změní.

Objekty

Příslušné akce

  • st 11.1.2017 16:30 - 20:30
Tři brány ke štěstí – RNDr. Jan Bím
Centrum setkávání (České Budějovice)