každý den
Hlavní stránka » Spolupráce s námi a kontakty

 Spolupráce s námi a kontakty 

Volnočasový webový portál inBudejovice.cz je oficiálním projektem Města České Budějovice  komplexně informující o možnostech trávení volného času v Českých Budějovicích.

Technickou a obsahovou správu portálu zajišťuje společnost World Media Partners, s.r.o. prostřednictvím informačního systému CZeCOT.

V případě, že jste provozovatelem volnočasového zařízení nacházejícího se v Českých Budějovicích, dosud s námi nespolupracujete a máte zájem toto změnit, zaregistrujte se prosím. Následně obdržíte na registrovanou e-mailovou adresu přístupové údaje do administračního rozhraní, které slouží k doplnění detailních informací o poskytovaných službách a fotografií.

Pokud chcete upozornit na nějakou akci v Českých Budějovicích či okolí, máte možnost ji zde zaregistrovat.

Kontaktní osobou je:

Jaroslava Petrášková
jarka@wmp.cz

tel. 381 301 143
Skype: czwmp03

vCard

QR kod Jaroslava Petrášková

Pracuje přímo v Českých Budějovicích. V případě potřeby je možné se s ní domluvit na osobní schůzce ohledně spolupráce či na zaškolení pro používání administrace.

Banner

Zapojení ubytovacích zařízení do rezervačního systému

Zapojení ubytovacích zařízení do tohoto rezervačního systému je bezplatné, tedy bez jakýchkoliv vstupních či paušálních poplatků. Je účtována 15% provize ze zprostředkovaného a zrealizovaného obchodu (provize bude vypočtena ze základu ceny bez DPH a bude k němu připočtena platná sazba DPH).

Previo logoUbytovací zařízení mohou být zapojena do rezervačního systému prostřednictvím systému Previo. V tomto případě je nezbytné si vzájemně přes administraci spolupráci potvrdit (viz níže uvedený postup).

Jak s námi spolupracovat v rezervačním systému:

 • Jste zapojeni do systému Previo - prověřte, zda-li máte aktivovánu spolupráci s portálem Jizni-Morava.info (v menu Nastavení -> Previo partneři). Před aktivací zvažte, zda-li vaši ubytovací kapacitu nenabízet v režimu online, čímž od nás získáte více zprostředkovaných rezervací (online kapacity jsou nabízeny prioritně). Pro nastavení online režimu je třeba v administraci Previa:
  • licence PRO/LITE - v menu vyberte položku Nastavení ->Ceny a klikněte na odkaz Online rezervace a zaškrtněte checkbox (zde manuál) a a udržujte aktuální Plachtu rezervací
   nebo
   v menu vyberte položku Nastavení ->Ceny  a nastavte individuální kontingenty (zde manuál)
  • licence CONNECT - v menu vyberte položku Nastavení ->Ceny a klikněte na odkaz Online rezervace a zaškrtněte checkbox (zde manuál) a udržujte aktuální Pokoje k prodeji v menu Ceny > Obsazenost
 • Máte vlastní recepční software a nejste zapojeni do systému Previo - zapojte se do systému Previo, kde vaši kapacitu můžete nabízet v režimu online nebo offline. Pro recepční systémy Mefisto, Agnis a Pato Foms je možné provést automatizované propojení a obsazenost nebude muset ručně aktualizovat.
 • Nemáte vlastní recepční software - využijte možnosti Previa jako recepčního softwaru a aktivujte spolupráci s naším portálem. Ke garanci přijímaných rezervací si sami nastavíte vlastní storno a platební podmínky: od platby předem, přes garanci platební kartou až po vlastní platební bránu.

 

Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím tohoto formuláře:

Povinné údaje jsou vyznačeny pomocí znaku *

Kontaktní formulář

Opište výše uvedený kód
Váš dotaz bude zpracován a odpověď Vám bude bez prodlení zaslána na Vaši emailovou adresu.