každý den
Hlavní stránka » Plánovač výletů - návod

 Plánovač výletů - návod 

Pomocí našeho Plánovače výletů si můžete sestavit vlastní seznam míst a akcí v Pardubicích, které plánujete navštívit a služeb, kterých plánujete při svém výletu využít.

Používání plánovače je rychlé a snadné. U všech objektů na portálu, ať už se jedná o turistický cíl, službu či akci stačí kliknout na ikonku Ikonka pro přídání objektu do plánovače výletů.a tím se daný objekt přidá do Vašeho Plánovače výletů.  Objekty v Plánovači výletů máte možnost mazat klikem na ikonku Ikonka pro smazání objektu z Plánovače výletů..

Vybrané objekty lze vkládat do Plánovače i bez registrace, nicméně registraci Vám vřele doporučujeme, abyste měli jistotu uložení Vámi sestaveného výletu. Díky registraci si navíc budete moci nastavit možnost odběru newsletteru z portálu. Registraci uživatele a sestavený výlet lze pak přenášet i na propojených portálech www.vychodni-cechy.info a a www.tourmapy.cz.

Die ausgewählten Objekte in Ihrem Ausflug können auch ohne Registrierung beigefügt werden, allerdings empfehlen wir Ihnen die Registrierung sehr, damit Sie die Sicherheit der Speicherung des von Ihnen zusammengestellten Ausfluges oder der von Ihnen zusammengestellten Ausflüge haben. Dank der Registrierung können Sie noch dazu die Möglichkeit der Newsletter-Abnahme einstellen- aus dem Portal.