oficiální volnočasový portál
Hlavní stránka » Kalendář akcí » Febiofest 2018 - Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času
Přidat do plánovače výletů akce Vyhledat jinou akci

 Febiofest 2018 - Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času 

Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času – Norsko / Spolková republika Německo, rodinný. Doktor Proktor se vrací do minulosti, aby mohl změnit nežádoucí současnost. Chce zabránit své milované Julliette, aby si vzala za manžela strašného Clauda Cliché. Shodou nešťastných okolností ale... celý popis

Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času – Norsko / Spolková republika Německo, rodinný.

Doktor Proktor se vrací do minulosti, aby mohl změnit nežádoucí současnost. Chce zabránit své milované Julliette, aby si vzala za manžela strašného Clauda Cliché. Shodou nešťastných okolností ale doktor Proktor zůstane uvězněný v historii a nutně potřebuje pomoc svých věrných přátel Lízy a Bulíka. Svižný příběh o cestování časem je adaptace již druhé knihy pro děti, kterou napsal Jo Nesbø.

Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest byl založen v roce 1993 nezávislou filmovou a televizní společností Febio Fera Feniče. Začínal jako akce pořádaná téměř bez peněz, ale s nadšením pro přátele a filmové fanoušky, se během let proměnil ve velký filmový festival, který si ale stále zachovává svůj původní profil a cíl: všechno pro diváka.
URL www.febiofest.cz/
Předprodej vstupenek Vstupenky v předprodeji od 13. února.
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Pořadatel Febiofest s.r.o.
Zdroj dat Metropol České Budějovice