každý den
Hlavní stránka » Kalendář akcí » 4. Regionální výběrová konference Evropského parlamentu mládeže v ČR
Přidat do plánovače výletů akce Vyhledat jinou akci

 4. Regionální výběrová konference Evropského parlamentu mládeže v ČR 

4. Regionální výběrové konference Evropského parlamentu mládeže v ČR České Budějovice 2017 se zúčastní přes 100 středoškolských studentů z celé České republiky, aby pod vedením zkušených facilitátorů z různých evropských zemí diskutovali o aktuálních evropských problémech. Díky tomu... celý popis

4. Regionální výběrové konference Evropského parlamentu mládeže v ČR České Budějovice 2017 se zúčastní přes 100 středoškolských studentů z celé České republiky, aby pod vedením zkušených facilitátorů z různých evropských zemí diskutovali o aktuálních evropských problémech. Díky tomu mají možnost nejen získat nové faktické vědomosti o diskutovaných tématech, ale také rozvíjet svoje "měkké" dovednosti, jako je schopnost vyjadřovat se, kriticky uvažovat a spolupracovat v týmu.

Během třídenního zasedání jsou studenti rozděleni do komisí, ve kterých si stanovují základní problémy svého tématu, diskutují o nich, a následně na ně hledají řešení, která shrnou v tzv. rezolucích. Ty prezentují poslední den na Valném shromáždění, jež je přístupné veřejnosti.
Datum a čas konání pá 24.11.2017 - ne 26.11.2017

Změna programu a místa vyhrazena

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL www.eyp.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Pořadatel Evropský parlament mládeže v ČR, z.s.
Zdroj dat CZeCOT